Akumulator żelowy Qoltec 12V | 7Ah | max.72A | AGM

63,21 zł
Brutto
Akumulator żelowy
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentQoltec
Nazwa typuAkcesoria do UPS
Typ akcesoriaAkumulator np do UPS
Wymiary [G x S x W] (mm)15,2 x 9,4 x 6,5
Waga (kg)2.000
Informacje dodatkoweZastosowanie: Systemy alarmowe, monitoringu, UPS, Zabawki elektroniczne,
Informacje dodatkoweMotocykle, quady, skutery itp, Wózki widłowe, golfowe, inwalidzkie
Informacje dodatkoweSystemy baterii solarnych, Sprzęty medyczne, Oświetlenie awaryjne
Informacje dodatkoweŁadowanie buforowe: 13.5~13.8V
Informacje dodatkoweŁadowanie cykliczne: 14.4~15.0V
Okres rękojmi w miesiącach12
Qoltec
53030
17 Przedmioty