Moduł HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)

463,16 zł
Brutto
Moduł HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentHP
Nazwa typuSieci -urządzenia przewodowe
Architektura sieci LANGigabit Ethernet
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3z
Typ obudowyModuł podłączany
Wymiary [G x S x W] (mm)57 x 14 x 12
Waga (g)20
Informacje dodatkoweRodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC)
Informacje dodatkoweRodzaj okablowania: 1000Base-LX
Informacje dodatkoweSzybkość transmisji danych: 1 Gbps
Informacje dodatkoweMaks. zasięg transmisji: 10 km
Informacje dodatkoweMożliwy pełen dupleks
Informacje dodatkoweInterfejsy: 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Informacje dodatkoweZgodne sloty: 1 x SFP (mini-GBIC)
Okres rękojmi w miesiącach24
Strona producentahttp://www.hp.pl
HP
J4859C
1 Przedmiot