Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A

159,55 zł
Brutto
Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentTP-LINK
Nazwa typuSieci -urządzenia przewodowe
Informacje dodatkoweStandardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Informacje dodatkoweTyp światłowodu: 9/125 um jednomodowy
Informacje dodatkoweMaksymalna długość kabla: 10km
Informacje dodatkowePrędkość transmisji: 1,25Gb/s
Informacje dodatkoweTyp portu: LC
Informacje dodatkoweDługość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm
Okres rękojmi w miesiącach36
Strona o towarzehttp://www.tp-link.com.pl/products/details/?model=TL-SM321A
TP-LINK
TL-SM321A