Radio cyfrowe Camry CR 1153

72,31 zł
Brutto
Radio cyfrowe Camry CR 1153
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentCamry
Nazwa typuAmplitunery
Moc [W]5.0
Informacje dodatkoweCyfrowe radio FM
Informacje dodatkoweAutomatyczne lub manualne ustawianie częstotliwości
Informacje dodatkoweIdealny bezszumowy dźwięk
Informacje dodatkoweDuży wyświetlacz LCD
Informacje dodatkoweObrotowa antena teleskopowa
Informacje dodatkoweKalendarz, Termometr, Budzik, Zegar w formacie 24h lub 12h
Informacje dodatkowePowłoka tłuszczoodporna - łatwa w czyszczeniu
Informacje dodatkoweZasilanie bateryjne 2xAA (brak w zestawie) lub sieciowe
Informacje dodatkoweZasilacz
Informacje dodatkoweWymiary 19 x 12 x 6 cm
Informacje dodatkoweMoc muzyczna 5 W
Okres rękojmi w miesiącach24
Camry
CR 1153
3 Przedmioty