Radiobudzik Adler AD 1121

56,63 zł
Brutto
Radiobudzik Adler AD 1121
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentAdler
Nazwa typuAmplitunery
Informacje dodatkoweduży, czytelny wyświetlacz LED 160 x 52 mm
Informacje dodatkowewysokość cyfry 48 mm
Informacje dodatkowetuner AM/FM, antena; wbudowany głośnik
Informacje dodatkowewyświetlacz LED z możliwością rozjaśniania i przyciemniania
Informacje dodatkoweregulator głośności i dostrajania
Informacje dodatkowezegar; budzik; funkcja drzemki
Informacje dodatkoweautomatyczny wyłącznik czasowy radia
Informacje dodatkowebudzenie dzwonkiem lub muzyką
Informacje dodatkowebateryjne podtrzymanie pamięci, zasilanie 230V~50Hz
Okres rękojmi w miesiącach24
Adler
AD 1121
4 Przedmioty