Radiobudzik z projektorem Adler AD 1120

62,47 zł
Brutto
Radiobudzik z projektorem Adler AD 1120
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentAdler
Nazwa typuAmplitunery
Informacje dodatkoweProjektor 160° z regulacją ostrości
Informacje dodatkoweprojekcja czasu na ścianie lub suficie
Informacje dodatkowewyświetlacz LED 70x20mm
Informacje dodatkowewysokość cyfr 18 mm
Informacje dodatkowetuner AM/FM
Informacje dodatkoweantena
Informacje dodatkowewbudowany głośnik; regulator głośności i dostrajania
Informacje dodatkowebudzik; funkcja drzemki
Informacje dodatkoweautomatyczny wyłącznik czasowy
Informacje dodatkowebudzenie dzwonkiem lub muzyką
Informacje dodatkowebateryjne podtrzymanie pamięci
Okres rękojmi w miesiącach24
Adler
AD 1120
3 Przedmioty