Radiobudzik Kruger&Matz KM0813

68,56 zł
Brutto
Radiobudzik Kruger&Matz KM0813
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentKruger&Matz
Nazwa typuAmplitunery
Moc [W]0.4
Impedancja8.0 Om
Złącza AV i inneWbudowany kabel AUX-in
Złącza AV i inne1.2” niebieski wyświetlacz diodowy
Informacje dodatkoweZapis ulubionych stacji radiowych
Informacje dodatkowePodwójny budzik
Informacje dodatkoweWyłącznik czasowy / drzemka
Informacje dodatkoweCyfrowa regulacja głośności
Informacje dodatkowePobór mocy: 3 W
Okres rękojmi w miesiącach24
Kruger&Matz
KM0813
3 Przedmioty