Gramofon Camry z CD/MP3/USB/nagrywaniem CR 1112

351,77 zł
Brutto
Gramofon z CD/MP3/USB/nagrywaniem Camry CR 1112
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentCamry
Nazwa typuAmplitunery
Informacje dodatkoweDrewniana obudowa - retro
Informacje dodatkowePodświetlana skala
Informacje dodatkoweTrzy prędkości obrotowe płyt gramofonowych: 33/45/78 RPM
Informacje dodatkoweGramofon, Odtwarzacz CD, Odczyt płyt CD, MP3, Gniazdo USB
Informacje dodatkoweFunkcja zapisu do plików MP3: z radia, z płyt gramofonowych, z płyt CD
Informacje dodatkoweRadio FM/AM, Stereo
Informacje dodatkoweMoc muzyczna: 5W
Informacje dodatkoweWymiary: 27 x 42 x 33 [cm]
Okres rękojmi w miesiącach24
Camry
CR 1112
1 Przedmiot