Radio Camry z USB i Bluetooth CR 1158

81,83 zł
Brutto
Radio z USB i Bluetooth Camry CR 1158
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentCamry
Nazwa typuAmplitunery
Informacje dodatkoweRadio PLL FM
Informacje dodatkoweGniazdo ładowania przez USB
Informacje dodatkoweMożliwość zaprogramowania 60 stacji
Informacje dodatkoweBluetooth
Informacje dodatkoweGniazdo USB/SD do odtwarzania
Informacje dodatkoweWejście słuchawkowe
Informacje dodatkoweWejście LINE IN
Informacje dodatkoweFunkcja drzemki, Funkcja zasypiania
Informacje dodatkoweBudzenie radiem, USB, AUX lub Bluetooth
Informacje dodatkoweZewnętrzna antena
Okres rękojmi w miesiącach24
Camry
CR 1158
2 Przedmioty