Kabel Gembird CCA-419 stereo minijack-minijack M/F zamienione piny dla Apple/Samsung, Nokia 0,175m

2,89 zł
Brutto
Kabel Gembird CCA-419 stereo minijack->minijack M/F
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentGEMBIRD
Nazwa typuKable komputerowe i inne
Długość kabla0.18 m
InterfejsAudio 3,5mm mini-jack
Informacje dodatkoweTen praktyczny adapter umożliwia podłączenie zestaww słuchawkowych z
Informacje dodatkoweustawieniem pinw L-R-MIC-GND do midzy innymi urządze
Informacje dodatkoweApple, Nokis, sony Ericsson oraz Samsung z ustawieniem
Informacje dodatkowepinw L-R-GND-MIC.
Okres rękojmi w miesiącach24
GEMBIRD
CCA-419
9 Przedmioty