Adapter słuchawkowy Savio CLS-13 mini Jack 3.5mm

3,62 zł
Brutto
Adapter słuchawkowy Savio CLS-13 mini Jack 3.5mm
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentSAVIO
Nazwa typuKable komputerowe i inne
Typ kabla / urządzeniaKabel - adapter
Długość kabla (m)0.20
Złącze 1Jack 3,5 mm (minijack) 4-pin (męskie)
Złącze 22x Jack 3,5 mm (minijack) 3-pin (żeńskie)
KolorCzarny
Informacje dodatkoweWysokiej jakości miedziane przewody
Informacje dodatkoweStereofoniczny przedłużacz audio
Informacje dodatkoweDługość: 20cm
Informacje dodatkowePrzykładowe zastosowanie:
Informacje dodatkowepodłączenie zestawu słuchawkowego do telefonu, tabletu, komputera.
Okres rękojmi w miesiącach24
SAVIO
CLS-13
8 Przedmioty