Bęben INCORE do Brother (DR2100) 12000str reg. new OPC

117,85 zł
Brutto
Bęben INCORE do Brother (DR2100) 12000str reg. new OPC
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentIncore
Nazwa typuMateriały eksploatacyjne
Producent OEMBrother
Symbol OEMDR2100
Rodzaj materiału eksploatacyjnegoBęben do drukarki
Technologia drukuLaserowa
Kolor:black (czarny)
Wydajność*12000 stron
ChipTak
Wałek OPCNowy
Rodzaj produktuRefabrykowany
Kompatybilny z modelamiBrother DCP-7030
Kompatybilny z modelamiBrother DCP-7040
Kompatybilny z modelamiBrother DCP-7045N
Kompatybilny z modelamiBrother HL-2140
Kompatybilny z modelamiBrother HL-2150N
Kompatybilny z modelamiBrother HL-2170W
Kompatybilny z modelamiBrother MFC-7320
Kompatybilny z modelamiBrother MFC-7440N
Kompatybilny z modelamiBrother MFC-7840W
Okres rękojmi w miesiącach24
INCORE
IB-2100-O
3 Przedmioty