Bęben INCORE do Brother (DR3100) 25000str reg. new OPC

122,19 zł
Brutto
Bęben obrazowy INCORE do zastosowania w drukarkach Brother
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentIncore
Nazwa typuMateriały eksploatacyjne
Producent OEMBrother
Symbol OEMDR3100
Rodzaj materiału eksploatacyjnegoBęben do drukarki
Technologia drukuLaserowa
Kolor:black (czarny)
Wydajność*25000 stron
ChipTak
Wałek OPCNowy
Rodzaj produktuRefabrykowany
Kompatybilny z modelamiBrother DCP-8060
Kompatybilny z modelamiBrother DCP-8065DN
Kompatybilny z modelamiBrother HL-5240
Kompatybilny z modelamiBrother HL-5240L
Kompatybilny z modelamiBrother HL-5250DN
Kompatybilny z modelamiBrother HL-5270DN
Kompatybilny z modelamiBrother MFC-8460N
Kompatybilny z modelamiBrother MFC-8860DN
Okres rękojmi w miesiącach24
INCORE
IB-3100-O
1 Przedmiot