Kabel DVI DM – DVI DM 24+1 dual link Savio CL-31 1,8m Black

16,93 zł
Brutto
Kabel DVI DM – DVI DM 24+1 dual link Savio CL-31 1,8m Black
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentSAVIO
Nazwa typuKable komputerowe i inne
Typ kabla / urządzeniaKabel sygnałowy
Długość kabla (m)1.80
Złącze 1DVI-D 24+1-pin (męskie)
Złącze 2DVI-D (męskie)
InterfejsDVI
KolorCzarny
Informacje dodatkowePozłacany
Informacje dodatkoweOd: 7,3mm
Informacje dodatkowe2 feryty
Informacje dodatkoweDziała w dwie strony
Okres rękojmi w miesiącach24
Strona o towarzehttp://www.savio.net.pl
SAVIO
CL-31
21 Przedmioty