Dysk WD WD5000LPCX 2.5" 500GB WD Blue™ 5400 16MB SATA-III 7mm

202,48 zł
Brutto
Dysk WD WD5000LPCX 2.5" 500GB WD Blue™ 5400 16MB SATA-III 7mm
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentWESTERN DIGITAL
Nazwa typuDyski twarde
Rodzina dyskówWD Blue™
Pojemność dysku500 GB
Format dysku2,5 cala
Typ dyskuHDD
Cache16 MB
InterfejsSATA III (6 Gb/s)
Prędkość obrotowa5400 obr/min
Typ złącza7-pin S-ATA
Informacje dodatkoweGrubość dysku: 7 mm
Okres rękojmi w miesiącach24
Strona producentahttp://www.wdc.com
Strona o towarzeHDWDNOAC5100
WD5000LPCX