Głośniki 2.0 Titanum Stactto czarno-szare

17,24 zł
Brutto
Głośniki 2.0 Titanum Stactto czarno-szare
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentTitanum
Nazwa typuGłośniki
Pasmo przenoszenia głośników60Hz - 20kHz
Kolor obudowyCzarno-szary (Black-grey)
Liczba głośników2
Głośnik niskotonowyNie
Wyjście słuchawkoweNie
Wbudowany zasilaczNie
Gniazda / komunikacjaJack 3,5 mm (minijack)
Informacje dodatkoweMoc skuteczna: 2x1W
Informacje dodatkoweZasilanie: 220-240V/50Hz
Okres rękojmi w miesiącach24
Titanum
TP102
5 Przedmioty