Głośniki 2.0 Esperanza BEAT

25,77 zł
Brutto
Esperanza głośnik 2.0 Beat EP121
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentESPERANZA
Nazwa typuGłośniki
Pasmo przenoszenia głośników60Hz - 20kHz
Kolor obudowyCzarny (Black)
Liczba głośników2
Głośnik niskotonowyNie
Wyjście słuchawkoweTak
Wbudowany zasilaczNie
Gniazda / komunikacjaJack 3,5 mm (minijack)
Gniazda / komunikacjaUSB
Długość kabla / Maksymalny zasięg1.00 m
Wymiary [G x S x W] (mm)95 x 70 x 187
Informacje dodatkoweZasilanie: 5V
Informacje dodatkoweMoc skuteczna 2x3W
Informacje dodatkoweWymaga złącz USB i wejście słuchawkowe Mini-jack 3.5mm
Informacje dodatkoweDługość kabla między głośnikami (maksymalny rozstaw głośników): 0,8m
Okres rękojmi w miesiącach24
ESPERANZA
EP121
3 Przedmioty