Głośniki Esperanza 2.0 USB Rumba czarny

28,49 zł
Brutto
Głośniki Esperanza 2.0 USB Rumba czarny
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentESPERANZA
Nazwa typuGłośniki
Pasmo przenoszenia głośników20Hz - 18kHz
Pasmo przenoszenia 60Hz-18kHz
Kolor obudowyCzarno-pomarańczowy (Black-orange)
Liczba głośników2
Głośnik niskotonowyNie
Moc głośnika centralnego (RMS)2.5 W
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)2.5 W
Wyjście słuchawkoweTak
Wbudowany zasilaczNie
Gniazda / komunikacjaJack 3,5 mm (minijack) + USB
Długość kabla / Maksymalny zasięg1.20 m
Impedancja3.0 Om
Wymiary [G x S x W] (mm)100 x 105 x 95
Waga (kg)0.490
Informacje dodatkowe Posiadają wbudowaną regulację głośności.
Informacje dodatkoweMateriały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się.
Informacje dodatkoweZasilanie: 5V
Okres rękojmi w miesiącach24
ESPERANZA
EP141
9 Przedmioty