Głośniki LogiLink SP0022 USB 2.0, aktywne, białe

29,24 zł
Brutto
2.0 Aktywny stereofoniczny głośnik, Carisma, LED, biały
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentLogiLink
Nazwa typuGłośniki
Pasmo przenoszenia głośników90Hz - 20kHz
Kolor obudowyBiały (White)
Liczba głośników2
Głośnik niskotonowyNie
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)6.0 W
Wyjście słuchawkoweNie
Wbudowany zasilaczNie
Gniazda / komunikacjaUSB
Gniazda / komunikacjaJack 3,5 mm (minijack)
Wymiary [G x S x W] (mm)75.5 x 75.5 x 75
Waga (kg)0.571
Informacje dodatkoweStosunek sygnału do szumu (SNR): 75dB
Informacje dodatkoweZasilanie przez USB
Informacje dodatkoweZłącza jack 3,5 mm, USB (zasilanie)
Informacje dodatkoweZasilanie przez USB
Okres rękojmi w miesiącach24
LogiLink
SP0022
2 Przedmioty