Głośniki UGO UGL-1016 2.0 Office 2x 3W USB

16,99 zł
Brutto
Głośniki UGO 2.0 Office 2x 3W USB
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentUGO
Nazwa typuGłośniki
Pasmo przenoszenia głośników30Hz - 20kHz
Kolor obudowyCzarno-biały (Black-white)
Liczba głośników2
Głośnik niskotonowyNie
Wyjście słuchawkoweNie
Wbudowany zasilaczNie
Informacje dodatkoweGŁOŚNIKI UGO 2.0 OFFICE 2X3W są dedykowane do użytku biurowego.
Informacje dodatkoweNiewielkie rozmiary, stylowy wygląd i dobra jakość dźwięku w przystępnej
Informacje dodatkowecenie.
Informacje dodatkoweZestaw: 2.0
Informacje dodatkoweMoc maksymalna (RMS): 2x 3 W
Informacje dodatkoweS/N:> 80 dB
Informacje dodatkoweZasilanie: USB 5 V / 1 A
Okres rękojmi w miesiącach24
UGO
UGL-1016
13 Przedmioty