Głośniki Gembird 2.0 SPK-107A Black 2X3W

24,17 zł
Brutto
Głośniki Gembird 2.0 SPK-107A Black 2X3W
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentGEMBIRD
Nazwa typuGłośniki
Pasmo przenoszenia głośników150Hz - 20kHz
Kolor obudowyCzarno-szary (Black-grey)
Liczba głośników2
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)3.0 W
Informacje dodatkoweIdealny do użytku z komputerami, telefonami oraz tabletami
Informacje dodatkowekabel mini jack 3,5mm długości 1m oraz długośc kabla miedzy
Informacje dodatkowegłośnikami wynosi 1m
Informacje dodatkowemoc RMS: 2 x 3 W
Informacje dodatkoweczęstotliwość : 150 - 20000Hz
Informacje dodatkowewymiary: 160 x 106 x 80 mm
Informacje dodatkoweaadapter: 220 V AC up to 0.05 A
Okres rękojmi w miesiącach24
GEMBIRD
SPK-107A
1 Przedmiot