Głośnik Bluetooth Esperanza Sprinkle Niebieski EP124B

19,54 zł
Brutto
Głośnik Bluetooth Esperanza Sprinkle Niebieski EP124B
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentESPERANZA
Nazwa typuGłośniki
Pasmo przenoszenia głośników280Hz - 16kHz
Kolor obudowyNiebieski (Blue)
Liczba głośników1
Głośnik niskotonowyNie
Wyjście słuchawkoweNie
Wbudowany zasilaczNie
Gniazda / komunikacjaBluetooth
Długość kabla / Maksymalny zasięg10.00 m
Wymiary [G x S x W] (mm)85 x 85 x 50
Informacje dodatkoweMoc: 3W
Informacje dodatkoweWodoodporność (klasa wodoszczelności: IPX4)
Informacje dodatkoweProfile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Informacje dodatkoweWersja Bluetooth: 3.0
Informacje dodatkowe Wbudowana bateria litowo-polimerowa: 300mAh
Informacje dodatkoweNapięcie ładowania: 5V
Okres rękojmi w miesiącach24
ESPERANZA
EP124B
2 Przedmioty