Gniazdo natynkowe Lanberg OU5-0001-W kat.5e 1X RJ45

4,99 zł
Brutto
Gniazdo natynkowe Lanberg OU5-0001-W kat.5e 1X RJ45
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentLANBERG
Nazwa typuSieci -elementy instalacji i okablowanie
Rodzaj produktu sieciowegoGniazdo / Moduł
KolorBiały
Informacje dodatkoweUniwersalne złącza IDC/LSA zgodne z T568A/B
Informacje dodatkoweUmożliwia przyłączenie przewodów 26-22 AWG
Informacje dodatkoweBardzo prosty i szybki montaż
Okres rękojmi w miesiącach24
LANBERG
OU5-0001-W
104 Przedmioty