Modem 4G LTE M-Life ML0700

136,13 zł
Brutto
M-Life
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentM-Life
Nazwa typuModemy
Typ modemuUSB LTE
Chipset modemuQualcomm MDM9200
BudowaZewnętrzny
Interfejs komunikacyjnyUSB 2.0
Obsługiwane protokoły transmisji danychLTE-FDD
Obsługiwane protokoły transmisji danychHSPA+
Obsługiwane protokoły transmisji danychHSDPA
Maksymalna prędkość odbierania danych100 Mbps
Maksymalna prędkość wysyłania danych50 Mbps
Złącza zewnętrzne modemuZłącze anteny zewnętrznej
Wspierane systemy operacyjneWindows XP,Vista,7,8,8.1,10 (32/64Bit)
OpakowanieBOX
Informacje dodatkoweSlot microSD max 32GB
Okres rękojmi w miesiącach24
M-Life
ML0700