Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 3m

11,35 zł
Brutto
Patchcord światłowodowy
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentQoltec
Nazwa typuSieci -elementy instalacji i okablowanie
Rodzaj produktu sieciowegoOkablowanie
Typ przewoduŚwiatłowód jednomodowy 9/125
Typ powłokiLSZH
Kategoria kablaG652D
Długość kabla1m
Informacje dodatkoweRodzaj złączy: SC/APC - SC/APC
Informacje dodatkoweŁatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
Informacje dodatkoweProdukt indywidualnie testowany
Informacje dodatkoweRodzaj patchcorda: Jednomodowy
Informacje dodatkoweŚrednica kabla: 3.0 mm
Informacje dodatkoweTłumienie: <0.3 db
Informacje dodatkoweStraty odbiciowe: >60db
Informacje dodatkoweElement wzmacniający: Włókna aramidowe
Okres rękojmi w miesiącach24
Qoltec
54283