Transmiter FM Peiying URZ0461 Bluetooth 1.4' USB, SD/MMC, MP3/WMA

67,53 zł
Brutto
Transmiter FM Peiying URZ0461 Bluetooth 1.4' USB, SD/MMC, MP3/WMA
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentPeiying
Nazwa typuRadioodtwarzacze samochodowe
Informacje dodatkowe- Odtwarza pliki MP3 z USB/SD
Informacje dodatkowe- Gniazdo jack, możliwość podłączenia innych urządzeń audio np. odtwarzacz
Informacje dodatkowe- Zasilanie z gniazda zapalniczki samochodowej 12-24 V
Informacje dodatkowe- Przyciski nawigacyjne: następny, poprzedni, paly, pauza
Informacje dodatkowe- 206 kanałów FM
Informacje dodatkowe- Wyświetlacz 1.4' (tytuły piosenek, kanał FM, volume)
Informacje dodatkowe- pilot
Informacje dodatkowe- Funkcja RDS
Informacje dodatkowe-Bluetooth
Informacje dodatkowe-Dwa gniazda USB
Informacje dodatkowe- Funkcja ładowania urządzenia
Okres rękojmi w miesiącach24
Peiying
URZ0461
7 Przedmioty