Rozdzielacz aktywny Qoltec Splitter HDMI 1x4 v.1.3b

104,22 zł
Brutto
Rozdzielacz aktywny Qoltec Splitter HDMI 1x4 v.1.3b
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentQoltec
Nazwa typuKable komputerowe i inne
InterfejsHDMI
Informacje dodatkoweWyjście: 4 x HDMI 1.3
Informacje dodatkoweWejście: HDMI, gniazdo DC
Informacje dodatkoweGłębia koloru: 36bit
Informacje dodatkoweZasilanie: 5V/ 1A
Informacje dodatkoweTemperatura pracy: 0 do +70°
Informacje dodatkoweZastosowanie: Laptop, Projektor, Komputer, TV itp.
Informacje dodatkoweOpakowanie: Box
Informacje dodatkoweWymiary: 84 * 48 * 24mm
Informacje dodatkoweZawartość opakowania: Rozdzielacz, 1 x ładowarka DC, Instrukcja obsługi
Informacje dodatkoweRozdzielczość: 480i/p, 576i/p, 720i/p, 1080i/p
Okres rękojmi w miesiącach12
Qoltec
50537
2 Przedmioty