Toner INCORE do Kyocera TK-110 Black

60,67 zł
Brutto
Toner INCORE do Kyocera TK-110 Black
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentIncore
Nazwa typuMateriały eksploatacyjne
Producent OEMKyocera
Symbol OEMTK-110
Rodzaj materiału eksploatacyjnegoToner
Kolor:black (czarny)
Wydajność*6000 stron
Kompatybilny z modelamiKyocera FS-720, Kyocera FS-820, Kyocera FS-920
Kompatybilny z modelamiKyocera FS-1016MFP, Kyocera FS-1116MFP, Kyocera FS720, Kyocera FS820,
Kompatybilny z modelamiKyocera FS920, Kyocera FS1016MFP, Kyocera FS1116MF,
Kompatybilny z modelamiKyocera Mita FS-720, Kyocera Mita FS-820, Kyocera Mita FS-920,
Kompatybilny z modelamiKyocera Mita FS-1016MFP, Kyocera Mita FS-1116MFP
Informacje dodatkoweIncore, toner alternatywny
Okres rękojmi w miesiącach24
INCORE
IKTK110-N
5 Przedmioty