Kabel USB 2.0 AM-MicroB Digitalbox 1m BASIC.LNK

1,53 zł
Brutto
Kabel USB 2.0 AM-MicroB Digitalbox 1m BASIC.LNK
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentDIGITALBOX
Nazwa typuKable komputerowe i inne
Długość kabla (m)1.00
InterfejsUSB - micro USB
KolorCzarny
Informacje dodatkowe1x męska USB typ A
Informacje dodatkowe1x męska micro-USB
Informacje dodatkoweMasa brutto: 0,036 kg
Informacje dodatkoweMateriał przewodzący: miedź
Informacje dodatkoweZewnętrzna średnica kabla: 3.5mm
Informacje dodatkoweSzybkość transmisji danych: 480Mbps
Informacje dodatkoweFoliowe opakowanie z otworem na wieszak
Okres rękojmi w miesiącach24
DIGITALBOX
DBBL-USB20AMMicro1