Kabel S-link SL-62A USB MICRO AM-MBM5P 0,8m Black

2,07 zł
Brutto
Kabel S-link SL-62A USB MICRO AM-MBM5P 0,8m Black
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentS-link
Nazwa typuKable komputerowe i inne
Typ kabla / urządzeniaKabel sygnałowy i zasilajacy
Długość kabla0.80 m
Złącze 1USB 2.0 Typu A (męskie)
Złącze 2Micro USB 2.0 Typu A (męskie)
InterfejsUSB 2.0
KolorCzarny
Informacje dodatkoweOpakowanie BOX
Informacje dodatkoweNatężenie 1A
Informacje dodatkoweDo telefonu
Informacje dodatkoweDo tabletu
Informacje dodatkoweDo urządzeń z micro USB
Informacje dodatkoweSzybkość transmisji danych: 480Mbps;
Okres rękojmi w miesiącach24
S-link
SLINKCA13572
25 Przedmioty