Kabel wzmacniacz sygnału Unitek Y-273 USB 2.0 15m Premium

85,52 zł
Brutto
Kabel wzmacniacz sygnału Unitek Y-273 USB 2.0 15m Premium
Ilość
w magazynie

  • Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji. Respektujemy obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W procesie zakładania konta w sklepie uno.pl klient jest informowany o zbieraniu i przetwarzaniu danych i zakresie przetwarzania. Wymagane jest potwierdzenia otrzymania tych informacji.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Są wysyłane za pośrednictwem DHL z numerem przesyłki. Link do śledzenia przesyłki jest wysyłany przez e-mail.
  • Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni.
ProducentUNITEK
Nazwa typuKable komputerowe i inne
Typ kabla / urządzeniaPrzedłużacz
Długość kabla [m]15.00
Złącze 1USB 2.0 Typu A (męskie)
Złącze 2USB 2.0 Typu A (żeńskie)
InterfejsUSB
KolorCzarny
Informacje dodatkoweprzewód wykonany z czystej miedzi, grubość przewodu 4,7 mm
Informacje dodatkowepozłacane końcówki
Informacje dodatkowewejście na dodatkowe zasilanie 3,5mm
Informacje dodatkowewielokrotne ekranowanie: metal, magnalium, przewód uziemiający
Informacje dodatkowewymiary: 57 x 33 x 15mm
Informacje dodatkowechipset FE1.1s
Informacje dodatkoweobudowa konektorów: aluminium
Okres rękojmi w miesiącach24
Strona o towarzewww.fen.pl/index.php?go=2&act=3&produkt=719&profil=5000&kid=2605&pid=2608
UNITEK
Y-273
4 Przedmioty